menu

Contact- Jeugd- JO11

Contacten

JO11
CO JC Freerk vd Sluis (basisteams) 06-29297242 coordinatorjo11@lsc1890.nl
CO JC Johannes Strikwerda (selectie teams) 06-29006759 coordinatorjo11@lsc1890.nl
TC
Scout
JO11-1 selectie 1e jaars
Trainer 1 Joris Spijkstra 06-39075877 jja.spijkstra98@gmail.com
Trainer 2 Niels de Bruijn 06-27742018 n.debruijn@home.nl
Coach Joris Spijkstra 06-39075877 jja.spijkstra98@gmail.com
Leider J Strikwerda 06-29006759 johannes@strikwerdasmit.nl
JO11-2 selectie 2e jaars
Trainer 1 Mats Landmeter 06-21574694 mats11_landmeter@hotmail.com
Trainer 2
Coach Mats Landmeter 06-21574694 mats11_landmeter@hotmail.com
Leider Koen Vos 06-51590529 marleenenkoen@zonnet.nl
JO11-3 selectie 2e jaars
Trainer 1 Brian Visser
Trainer 2
Coach Ewoud Postmus 06-12030198 ewoudpostmus@gmail.com
Leider Niels Lesman 06-53890691 bernadetteboot@hotmail.com
JO11-4 selectie 1e jaars
Training Dylano van Dijk
Trainer Jocelyn Haaima
Coach Dick Eerdmans 06-20628862 dickeerdmans@hotmail.com
Leider Harmen Wind 06-22995426 harmen.wind@gmail.com
JO11-5
Training Tristan Bron
Trainer Jens Bakker
Trainer
Coach Johan Sterk 06-51695496 sterkj@telfort.nl
Coach Jan-Rouke vd Veen 06-52633951 jan-rouke@hotmail.com
JO11-6
Training Colin Toebak
Trainer Wisse Veldhuis
Coach Freerk vd Sluis 06-29297242 freerkvandersluis@planet.nl
Leider Ahmed Alrobeiy 06-87147993 ahmed1205@versatel.nl
JO11-7      
Training Ibo-Jan Bosma di
Trainer Jocelyn Haaima do
Coach Ibo-Jan Bosma 06-40010692 ijbosma@hotmail.com
Leider Raymond Reekers 06-29041177 raymond@init3bv.nl
JO11-8      
Training Steyn Speelman
Trainer Sven Ewen do
Trainer Jonathan Rinia do
Coach Werner vd Zanden 06-29590865 werner.sjoukje@me.com
Leider Raymond Klein 06-42606664 raymond@livingfurn.nl