menu

Jeugdtrainers bijeenkomst 4/3/17

Bestuursmededeling Geplaatst door Frank Eggens
Dag allen,
Op zaterdag 4 maart 2017 om 16.00 uur nodigen wij alle jongere jeugdtrainers (18-) uit voor een bijeenkomst op de club. Voor een hapje en drankje wordt gezorgd.
Tevens nodigen wij alle oudere jeugdtrainers op 4 maart vanaf 17.30 uur uit voor een bijenkomst op de club. Ook voor hun zullen we voor een hapje en drankje zorgen.
Wij willen nu al onze waardering uitspreken voor al het werk wat jullie namens de club voor alle  meiden en jongens doen, week in en week uit onder welke weersomstandigheden dan ook. Tijdens de bijeenkomst willen we natuurlijk onze blik richten op aankomend seizoen.Vele gesprekken daarover zijn al gevoerd  en we willen dit gezamenlijk op deze zaterdag voortzetten.
Verzoek om deze uitnodiging breed te verspreiden, zodat iedereen die training geeft geinformeerd zal worden.
Dagelijks bestuur jeugdafdeling svcLSC1890
Hieronder onze huidige lijst met trainers:

HJO Gert Slomp aanwezig maandag, woensdag en donderdag 15.00-21.00

VC Carlo aanwezig ma 18.00-21.30 wo 1x 2 weken 15.00-17.00 do van 18.00-22.00

Coordinator A en B: Mayco Schulte

A1- Rik Reinsma dinsdag 18.15-19.30 en donderdag 20.00-21.30

A2- Carlo Serra en Stefan Lemke maandag 20.15-21.30 en donderdag 20.00-21.30

A3 -Alfons Even maandag 19.15-20.20 en Rienk Bakker donderdag 19.00-20.00

B1 – Mats Landmeter en Niels Boot maandag 20.15-21.30 en donderdag 18.30-20.00

B2 – Richard Pasveer en Jouke Holthuis dinsdag 18.15-19.30 en donderdag 18.30-20.00

B3 –Henk Postma ( Sjaak de Vries reserve) maandag 19.15-20.15 en woensdag 19.15-20.15

B4 – JP van Oosten en Henk Jan Pronk maandag 1915-20.15 en woensdag 20.15-21.15

B5 – Gert Slomp maandag 18.15-19.15 en Mats Landmeter vrijdag 16.30-17.30

C1 – Daan Daniels en Jesper Knoop maandag 17.00-18.15 en woensdag 17.00-18.15

C2 – Joris Spijkstra maandag 19.15-20.15 en donderdag 17.30-18.30

C3 – Erwin Nolten en Bas vd Heide woensdag 18.15-19.15 en Bas vd Heide vrijdag 17.30-18.30

C4 – Manuale Stouthart woensdag 19.15-20.15 Rene Zijlstra vrijdag 16.30-17.30

C5 – S.Schrichte, H. Dotinga en B.de Jong ma 19.15-20.15 en woensdag 19.15-20.15

C6 – Gert Slomp maandag 18.15-19.15 en Gerhard Potma/ Marinus vrijdag 16.30-17.30

D1 – Klaas Kampen en Maarten vd Wal maandag 18.15-19.15 en donderdag 17.30-18.30

D2 – Carlo Serra Maandag 17.00-18.00 en Donderdag 16.30-17.30

D3-   J. Dikkerboom en Colin de Brock maandag 17.00-18.00 en donderdag 16.30-17.30

D4 – Diederik Schrichte dinsdag 17.15-18.15 en Gert Slomp donderdag 16.30-17.30

D5 – A. Dijkstra, L.Dotinga en J.T.Zwart maandag 17.00-18.00 en woensdag 18.15-19.15

D7 – Klaas Ruardy maandag 18.15-19.15 en woensdag 19.15-20.15

E1 – Daan Daniēls maandag 15.30-16.30 en woensdag 15.30-16.30

E2 – Patrick de Jong maandag 15.00-16.00 en Joris Spijkstra woensdag 18..00-19.00

E3 – Pieter Alkmadase/Lukas vd Sluis maandag 16.30-17.30 en woensdag 16.30-17.30

E4 –Carrousel Brian Visser maandag 16.00-17.00 en Brian Visser donderdag 15.30-16.30

E5 – Carrousel Mounier Loolofs maandag 16.00-17.00 en Rens Zwaagstra donderdag 15.30-16.30

E6 – Carrousel Riena van der Gaast maandag 16.00-17.00 en donderdag 15.30-16.30

E7- Carrousel Swen Ewen/ Wisse Veldhuis maandag 16.00-17.00 en donderdag 15.30-16.30

E8- Ibo Jan Bosma dinsdag 17.15-18.15 en Jocelyn Haaima donderdag 15.30-16.30

E9- Carrousel Steyn Speelman/ Niek Nolten ma 16.00-17.00 en Rik Jongstra donderdag 15.30-16.30

F1 – Jesper Knoop maandag 16.00-17.00 en woensdag 16.00-17.00

F2- Wopko Faber maandag 17.00-18.00 en woensdag 17.00-18.00

F3 – Per Eggens maandag 16.00-17.00 en donderdag 15.30-16.30

F4 – Ibo Jan Bosman dinsdag 16.00-17.00 Carrousel Jens Knoop woensdag 16.00-17.00

F5 – Carrousel Niels Horrevoets woensdag 16.00-17.00

F6 – Carrousel Jorrit Pieksma/ Niels Kriele woensdag 16.00-17.00

F7 – Carrousel Laurens de Vries woensdag 16.00-17.00

Md1- Brenda Sijtsma dinsdag 18.00-19.00 / coaches vrijdag 18.00-19.00

Md2- Brenda Sijtsma dinsdag 18.00-19.00 / coaches vrijdag 18.00-19.00

Mc1- Brenda Sijtsma dinsdag 19.00-20.00 / coaches vrijdag 19.00-20.00

Mb1- Brenda Sijtsma dinsdag 20.00-21.00/ coaches vrijdag 20.00-21.00

Me1-Jorn en Dylan maandag 17.30-18.30/ Jolanda Jetten woensdag 17.30-18.30

Lytse Spilers: Gert Slomp om de twee weken Carlo en Jurian Boomsma/ Rutger Minnesma woensdag 15.15-16.00

  • Deel dit artikel